İngilizce Konuşun
Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Kısa Sürede İngilizce Konuşun. İngilizce, Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Konuşulur. Yabancı öğretmenler eşliğinde, grup veya özel ders programlarıyla İngilizce konuşabilirsiniz.

İngilizce Konuşma Kursu ve Eğitim Fiyatları

İyi derecede İngilizce konuşabilen bir kişi, hem eğitim hayatında hem de iş hayatında başarıya daha çok yakındır. Global dünyada İngilizce bilen insana duyulan ihtiyaç gün geçtikçe daha da artmaktadır.  İngilizce konuşmak size ekonomik güç ve kaliteli yaşam sağlar, bugün dünyada söz sahibi olmanın yolu İngilizce konuşmayı gerektirir. Akıcı bir dille İngilizce konuşarak her alanda sizde söz sahibi olabilirsiniz.

ingilizce konusma kursu

İngilizce konuşma kursları hafta içi akşam ve hafta sonu sabah ve öğleden sonra programları dahilindedir. Konuşma programlarına İngilizce eğitim düzeyi orta seviye (Intermediate) ve üzeri olan kişiler katılabilmektedir.

Intermediate düzey altında olan öğrenciler bu seviyeyi tamamladıktan sonra, seviye tespit sınavı sonrası İngilizce eğitim düzeyi belirlenip sınıfa katılımı sağlanmaktadır.

İngilizce konuşma kursu grup eğitimleri katılım koşulları hakkında şubelerimizi arayabilir eğitim danışmanlarımızdan bilgi talebinde bulunabilirsiniz

İngilizce Konuşma Kursu Programı Gün ve Saatleri

 GünlerSaatlerToplam Saat
Hafta Sonu Sabah Cumartesi / Pazar 10:00 - 13:00 Haftada 6 Saat
Hafta Sonu Öğlen Cumartesi / Pazar 13:30 - 16:30 Haftada 6 Saat
Hafta İçi Akşam Pazartesi / Çarşamba 19:00 - 21:30 Haftada 6 Saat
Hafta İçi Akşam Salı / Perşembe 19:00 - 21:30 Haftada 6 Saat
Hafta İçi Sabah Pazartesi / Çarşamba 10:00 - 13:00 Haftada 6 Saat

Dünya Dilleri Merkezi şubelerinin detaylı kurs tarihlerini inceleyin ve size uygun olan şubenin ön bilgi formundan bize yazın sorularınızı cevaplayalım.