İngilizce
Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Öğrenilir. Dünya Dilleri Merkezi farkıyla İngilizce öğrenin. Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde, grup veya özel ders programlarıyla İngilizce öğrenebilirsiniz.

Yaz Okulu İngilizce Kursu Ders Programları

Yurt içi ve Yurt dışında Çocuklar İçin Yaz Okulu Programları. Çocukların genel kültür bilgilerinin gelişmesi bilim, tarih, sinema, sanat ve zanaat, meslek, vb. gibi eğlenceli konulara odaklanan tatil dönemlerinde özel kurslar düzenlemekteyiz. Bu eğitimler, yoğun olarak uygulanmakta olan pratik etkinliklere dayalı, çocukları katılımcı bir atmosfer içerisinde çeşitli konular üzerine yönlendirmeye, öğrenme ve öğretmeye odaklı.

yaz okulu ingilizce programlari

Dünya Dilleri Merkezi’nde İngilizce öğrenim ortamı her sınıf, genç öğrencilerle başa çıkmak için iyi bir donanıma sahiptir ve öğretmenin her bir dersi başarı ile tamamlamasına yardımcı olmak için bir Öğretim Asistanımız hazır bulunmaktadır.

Dünya Dilleri Merkezi Şubelerinin detaylı kurs tarihlerini inceleyin ve size uygun olan şubenin Ön Bilgi Formundan ve şubelerin iletişim bölümünden Şubelerimizden birine yazın sorularınızı cevaplayalım.

Yaz Okulu İngilizce Programları Nedir?

  • 7-22 yaş arasındaki öğrencilerin sportif ve sosyal aktiviteleri bir arada sunan programdır.
  • 10-12 kişilik sınıflarda haftada 15-20 ders alacağı İngilizce eğitimleri sonrasında gerçekleştirilecek aktivite programları sunulur.
  • Yaz okullarında dil eğitimi, öğrencilerin konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik bir uygulamadır.
  • Eğlenerek, uygulayarak, oyunlar oynayarak öğrenmesini ve pratik yapmasını sağlar.
  • Sınıfta sunulan derslerde de telaffuz, kendini ifade etme ve dil bilgisi eğitimleri sunulur. Çocuklarınızın yaz tatillerini eğlenceli ve verimli bir şekilde geçirebileceği bir programdır.

İngilizce Eğitim Programları ve İngilizce Eğitim Seviyeleri