×

Mesaj

JAmp detection: ccbot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)

×

Uyarı

JHtmlBehavior::framework is deprecated. Update to jquery scripts.

The addStyleSheet method signature used has changed, use (url, options, attributes) instead.

The addScript method signature used has changed, use (url, options, attributes) instead.

Yurtdışı
Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Yurtdışında Dil Eğitimi. Yurtdışında Mükemmel Dil Eğitimi Fırsatlarından Yararlanın. DDM, size yurtdışı eğitiminizle ilgili bir çok alanda güvenilir danışmanlık hizmeti sunuyor.

Gençler için Yurtdışı İngilizce Programları

12 yaş ve üzeri genç öğrenciler için özel olarak tasarlanmış Kaplan Juniors İngilizce Yaz kursları

12-17 yaş arası lise ve ilköğretim öğrencileri için yurt dışı İngilizce yaz kursları

Kendi süper kahraman çizgi romanınızı yazdığınızı, moda şovunuzu düzenlediğinizi ya da eski çağlardan kalma kadim bir kaleyi gezdiğinizi hayal edin. Evet, doğru tahmin ettiniz; bu etkinliklerin hepsi Kaplan Juniors İngilizce kursunuzun bir parçası!

Uzman öğretmenlerimizin rehberliğinde heyecan verici projelere imza atın ve dünyanın her yerinden gelen yeni arkadaşlarınızla atılacağınız maceraların keyfini çıkarın. İngilizce konuşabildiğinizin farkına vardığınızda kim bilir nerede, hangi aktiviteyi yapıyor olacaksınız!

San Diego, Torquay ve Bath şehirlerindeki İngilizce yaz okullarımızın yanı sıra; yılın hemen hemen her döneminde tüm Kaplan şehirlerinde, talebe bağlı olarak, 12-17 yaş arası lise ve ilköğretim öğrenci gruplarına yönelik yurt dışı İngilizce programları sunabiliriz. Üstelik bu programlarda da Kaplan'ın yüksek eğitim kalitesi ve standartları geçerlidir.

Kaplan Juniors programlarının paket fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

No Internet Connection