İngilizce
Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Öğrenilir. Dünya Dilleri Merkezi farkıyla İngilizce öğrenin. Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde, grup veya özel ders programlarıyla İngilizce öğrenebilirsiniz.

Advanced İngilizce C1 Kursu | İleri Seviye C1

Dünya Dilleri Merkezi'nde Advanced İngilizce kursu C1 Seviyesi Eğitimi. İngilizce konuşulan bir ülkede, eğitim hayatınızda veya çalışma ortamında ihtiyaçlarınız doğrultusunda herhangi bir yardım almadan akıcı İngilizce konuşma yapmanızı sağlar. Bu seviyedeki insanlar, konuşma ve metinlerdeki ince ve ayrıntılı anlamları anlamanın yanı sıra, anadili İngilizce konuşan insanlara daha detaylı bir şekilde kendilerini ifade edebilmelerini sağlayabilir.

advanced ingilizce kursu

İngilizce C1 seviyesi eğitmenlerimiz ve en deneyimli ve nitelikli İngilizce öğretmenlerimizden oluşan kadromuz ve bu kurs için özel bir program oluşturdu.

Neden C1 Seviyesi İngilizce Eğitimi?

İngilizce dil becerilerinizi geliştirin ve böylece akıcı, esnek ve etkili bir şekilde iletişim kurabilir ve kendiniz için yaklaşık 6.000 kelimelik bir kelime hazinesi oluşturabilirsiniz.

Bunun yanısıra bu eğitim IELTS puanınızı 8.0'e yükseltmenize veya Cambridge English Advanced (CAE) için hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

İngilizce C1 Advanced kursu, İngilizce becerilerinizi yüksek kaliteli video dersleri ve daha fazlasıyla bir üst seviyeye taşımak için tasarlanmıştır.

Dünya Dilleri Merkezi Şubelerinin detaylı kurs tarihlerini inceleyin ve size uygun olan şubenin Ön Bilgi Formundan ve şubelerin iletişim bölümünden Şubelerimizden birine yazın sorularınızı cevaplayalım.

İngilizce C1 Seviyesi Çalışma Teknikleri Nedir?

  • Zorlu İngilizce metinleri geniş bir yelpazede anlamak ve örtülü anlamları tanımak.
  • İfadeleri çok belirgin bir şekilde aramadan kendinizi İngilizcede akıcı ve spontan bir şekilde ifade etme becerilerini geliştirin.
  • İngilizceyi sosyal, akademik ve profesyonel amaçlar için esnek ve etkili bir şekilde kullanmayı deneyin.
  • Gelişmiş organizasyon yapılarını kullanan ayrıntılı metinler üretmeyi öğrenin.
  • Spor, para, sanat ve zaman gibi konuları inceleyin.
  • Teknik konulara odaklanın, örneğin, vurgu ve varsayımsal anlamlar ekleyin.

Advanced İngilizce C1 | İleri Seviye İngilizce C1 Nedir?

  1. İleri derecede İngilizce konuşulan seviyedir. Bu seviyedeki öğrenciler ana dilleri gibi İngilizceyi kullanabilir.
  2. Uzun konuşmaları rahatlıkla anlayabilir. Altyazısız film ve tv izleyebilir. İngilizce bir kitap yazabilir. Düşündüklerini ayrıntılı, uzun ve akıcı bir şekilde ifade edebilir.
  3. Farklı aksanları, deyimleri ve devrik cümleleri anlayabilir. Kullanma talimatları ya da yönergeleri ilk seferde anlayabilir.
  4. Bir konferansı hiç zorlanmadan dinleyip anlayabilir.

ileri seviye ingilizce