Hollandaca
Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Flemenkçe Öğrenin. Flemenkçe, Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Öğrenilir. Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde, grup veya özel ders programlarıyla Feemenkçe öğrenebilirsiniz.

Hollandaca | Flemenkçe Kursu | Eğitim Programı Flemenkçe Konuşma Öğrenme

Flemenkçe resmi dil olarak Hollanda, Belçika, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Surinam da kullanılmaktadır. Genel olarak yüksek öğrenimini veya gelecekteki yaşam planlarını Hollanda'da devam ettirmek isteyen bireyler Flemenkçe eğitimi almaktadır.

hollandaca kursu

Flemenkçe dil eğitimlerimiz alanında uzman en az 5 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip Türk ve Hollanda vatandaşı olan öğretmen kadromuz tarafından düzenlenmektedir. Eğitimler dil öğretimi için gerekli olan tüm teknik donanımlara sahip sınıflarda verilmektedir.

Flemenkçe Eğitim Programı Hakkında Bilgi

DDM sunduğu öğrenci merkezli yaklaşımı ve modern yöntemlerle işlenen Flemenkçe dersleriyle (Okuma-Anlama, Dinleme-Anlama, Yazılı-Anlatım, Sözlü Anlatım ve Konuşma) dört dil yetisinin geliştirilmesini hedeflemektedir.

Flemenkçe Kursu programlarımıza katılan öğrencilerimizin bireysel gelişimleri takip edilerek bu konuda geri bildirim yapılmakta, ihtiyaç duyulması halinde bireysel çalışmaları destekleyici ek materyaller sunulmaktadır.

Flemenkçe Konuşma Öğrenme Kurs Program Gün ve Saatleri

 GünlerSaatlerToplam Saat
Hafta Sonu Sabah Cumartesi / Pazar 10:00 - 13:00 Haftada 6 Saat
Hafta Sonu Öğlen Cumartesi / Pazar 13:30 - 16:30 Haftada 6 Saat
Hafta İçi Akşam Pazartesi / Çarşamba 19:00 - 21:30 Haftada 6 Saat
Hafta İçi Akşam Salı / Perşembe 19:00 - 21:30 Haftada 6 Saat
Hafta İçi Sabah Pazartesi / Çarşamba 10:00 - 13:00 Haftada 6 Saat

Flemekçe Eğitim Programı Seviyeleri

Flemenkçe eğitimlerimiz toplam 6 kurdan oluşmaktadır. 1 kur 2,5 ay olup 60 saat sürmektedir. Her bir ders süresi 50 dakikadır. A1 / A2 / B1 / B2 / C1 seviyelerinde her dönem Flemenkçe eğitim programları açılmaktadır.

Flemenkçe Kur Sınavları

Her kur sonunda kur bitirme sınavı yapılmaktadır. Bir sonraki kura devam için başarı notunun en az 60 olması gerekmektedir. Başarılı olan öğrencilere Dünya Dilleri Merkezi tarafından ulaşılan seviyeyi belirtir “Sertifika” verilmektedir. Sertifikalarımız Milli Eğitim Bakanlığı onaylıdır.