YDS Hazırlık Kursları
Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla YDS Hazırlık Kursu. Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda YDS'ye Hazırlanın. Akademik başarısı tescilli öğretmenler eşliğinde, grup veya özel ders programlarıyla YDS sınavına hazırlanabilirsiniz.

YDS Özel Ders Birebir Kurs Programları

YDS Özel Dersler rutin olarak grup eğitimleri ile zamanı uyuşmayan adayların ya da normalden daha hızlı yoğun bir program ile ilerlemek isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği bir eğitim modelidir. Dünya Dilleri Merkezi yoğun temposu olan YDS adayları için birebir özel ders programları ile öncelikle hedeflenen skora uygun materyaller ile İngilizce kelime ve dil bilgisi seviyesinin aşamalı bir şekilde ilerletilmesi amaçlamaktadır.

Derslerde yaptığımız çalışmalara ek olarak zengin içerikli kaynak paylaşımları ile eğitimler desteklenmekte ve düzenli bir program içersinde adayların YDS sınavına yönelik çalışmaları sağlanmaktadır.

YDS sınavında başarılı olmak uzman bir öğretmen ve düzenli bir çalışma ile her zaman söz konusudur. YDS kursumuzda adaylara sınav için gerekli olan tüm teknikleri doğru ve hızlı bir biçimde aktarmaktayız.

Adayların sınav motivasyonu ve psikolojisini üst düzeye çıkartacak çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.