İngilizce
Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Öğrenilir. Dünya Dilleri Merkezi farkıyla İngilizce öğrenin. Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde, grup veya özel ders programlarıyla İngilizce öğrenebilirsiniz.

Elementary İngilizce Kursu | Beginner yeni başlayanlar için İngilizce kursu

Dünya Dilleri Merkezi’nde Elementary İngilizce A1 Seviyesi Eğitimi. İngilizce A1 seviyesi kursu yeni başlayanlar için İngilizce veya çok sınırlı İngilizce bilen öğrenciler için mükemmel bir deneyimdir. Bu eğitim, TOEFL, IELTS veya diğer uluslararası sınavlarla ilgilenen herkes için önemli bir başlangıç noktasıdır. Öğretmenlerimiz A1 seviyesinden C1 seviyesine kadar en deneyimli ve nitelikli uzman İngilizce öğretmenlerimizden oluşmaktadır.

elementary ingilizce kursu

İngilizce A1 Seviyesi Çalışma Teknikleri

  1. Önemli fiillerin nasıl oluşturulacağını öğrenin.
  2. Günlük rutin hakkında konuşun.
  3. Tanıdığınız insanları ve sahip olduğunuz şeyleri tanımlayın.
  4. Kişisel bilgilerin nasıl verileceğini anlayın.
  5. Günlük ifadeleri inceleyin ve diğer insanlar tarafından ne zaman kullanıldıklarını anlayın.
  6. Basit günlük durumlarda ihtiyacınız olabilecek şeyleri iletin.
İngilizce öğrenmek için en doğru ve güvenilir metodu arıyorsanız? Dünya Dilleri Merkezi size bu yolda klavuz olmaktan onur duyar.

Dünya Dilleri Merkezi Şubelerinin detaylı kurs tarihlerini inceleyin ve size uygun olan şubenin Ön Bilgi Formundan ve şubelerin iletişim bölümünden Şubelerimizden birine yazın sorularınızı cevaplayalım.

Elementary İngilizce Kursu | Beginner yeni başlayanlar için İngilizce nedir?

  • Beginner seviyesinin bir üst seviyesi olan Elementary seviyesinde olan kişiler basit ingilizce kalıplarını bilmektedir.
  • İngilizce kelime bilgisi Beginner seviyesine göre daha fazla olup, basit temel kalıplar ile kurulan cümleleri zorlanmadan anlayabilirler.

elementary ingilizce seviye

No Internet Connection