GMAT
Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla GMAT Hazırlık Kursu. Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda GMAT'e Hazırlanın. Türk ve Yabancı öğretmenler eşliğinde, grup veya özel ders programlarıyla GMAT sınavına hazırlanabilirsiniz.

GMAT Özel Ders Birebir Kurs Programları

Dünya Dilleri Merkezi'nde bire bir özel ders ve talep edildiğinde maksimum iki veya üç kişilik özel gruplar şeklinde GMAT eğitimi alabilirsiniz. Farklı hayallerin peşinde koşan yüzlerce öğrencimizin başarısıyla kanıtlanmış tecrübe ve yeteneğe sahibiz. GMAT eğitimi öncesinde öğrenci ile seviye testi ve bir öngörüşme yapılmaktadır. Seviye tespit sınavı ile öğrencinin SÖZEL ve SAYISAL ANALİTİK yazma becerisinin hangi düzeyde olduğu belirlenir. Bu belirleme sonrasında öğrencinin ihtiyacına yönelik özel bir hazırlık eğitimi programlanır.

ozel dersler

Öğrencinin hedeflediği skora yönelik kaç saat eğitim alması gerektiği öğrenci ile paylaşılır. Öğrencinin seviyesi GMAT sınavı hazırlık eğitimi için yetersiz görüldüğünde, öğrenci öncelikle bir ön hazırlık sürecinden geçirilir. Bu süreçte öğrencinin seviyesinin GRE hazırlık eğitimi seviyesine ulaşması hedeflenir.

GMAT Hazırlık özel dersleri ile öğrenci aynı zamanda GMAT’nin teknik ve taktik yönleri bakımından da yetiştirilir. Aynı zamanda danışmanlarımız öğrencilerimize eğitim süresince rehberlik etmektedir.

Öğrencilerimizi hedeflerine ulaştırmak için gerekli olan tüm bilgi, birikim ve özveriye sahibiz. Öğrenci merkezli hizmet anlayışımız ile insanların hayatına artı değer katarak iz bırakıyor olmaktan memnuniyet duyuyoruz.