Almanca
Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Almanca Öğrenin. Almanca, Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Öğrenilir. Türk ve Alman öğretmenler eşliğinde, grup veya özel ders programlarıyla Almanca öğrenebilirsiniz.

Hızlandırılmış Almanca Dil Kursu

Hızlı bir şekilde Almanca öğrenmek istiyorsunuz, işte tam bu noktada Dünya Dilleri Merkezi size özel bir program hazırladı. DDM şubelerinde hafta içi pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günleri sabah 10:00/14:00 saatleri arasında Formasyonlu hocalar tarafından düzenlenen Hızlandırılmış Almanca kursu programları ile sizlere kısa sürede Almanca konuşma fırsatı sunuyoruz.

hizlandirilmis almanca kursu

Dersler, dört dil yetisi okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinizi geliştirecek şekilde hazırlanmıştır. Yoğun Almanca eğitim programlarımıza katılan öğrencilerimize eğitim sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilmektedir.

Yoğun Almanca Eğitim Programı Gün ve Saatleri

  • Pazartesi Günü / Saat 10:00/14:00
  • Salı Günü / Saat 10:00/14:00
  • Çarşamba Günü / Saat 10:00/14:00
  • Perşembe Günü / Saat 10:00/14:00

Hızlandırılmış Almanca kursu programlarımız maksimum 6 kişiden oluşmaktadır. Program toplam 200 saat olup 3 ay sürmektedir.

Dünya Dilleri Merkezi Şubelerinin detaylı kurs tarihlerini inceleyin ve size uygun olan şubenin Ön Bilgi Formundan ve şubelerin iletişim bölümünden bize yazın sorularınızı cevaplayalım.

Almanca Eğitim Plan Tablosu ve Kurs Tarihleri

Hızlandırılmış Almanca Kurslarına Nerede Katılabilirsiniz

Hızlandırılmış Almanca kurslarına İstanbul’da Kadıköy, Bağdat Caddesi, Beşiktaş ve Ataşehir şubelerimizde katılabilirsiniz. Program hakkında daha detaylı bilgi almak için şubelerimizi arayabilir ya da ziyaret edebilirsiniz.