Türkçe
Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Türkçe Öğrenin. Türkçe, Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Öğrenilir. Türk öğretmenler eşliğinde, grup veya özel ders programlarıyla Türkçe öğrenebilirsiniz.

Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders

Türkiye'de yaşayan, Türkçe dilini akıcı yöntemlerle öğrenmeyi hedefleyen yabancılar için özel bir program hazırldık. Gününü, saatini ve süresini siz belirleyin, DDM'in butik eğitim anlayışıyla hazırladığı Türkçe özel ders programları ile kısa sürede Türkçe dilini kalıcı yöntemlerle öğrenmeye başlayın. 2003 yılından itibaren profesyonel anlamda Türkçe özel ders veren dil okulumuzda, özel şirket çalışanlarının yanısıra, okul müfredatına uygun olarak Türkçe eğitimleride verilmektedir.

turkce kursu

Türk öğretmenlerden oluşan öğretim kadromuz öğrencimizin Türkçe öğrenme isteği doğrultusunda beklentilerine cevap verecek şekilde kişiye özel bir program hazırlar. Dersler görsel ve işitsel materyallerle desteklenir.

Evinizde, ofisinizde, ya da DDM şubelerinde eğitim alma seçeneği ile her seviyede Türkçe özel ders talebinde bulunabilirsiniz.