İtalyanca
Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla İtalyanca Öğrenin. İtalyanca, Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Öğrenilir. Türk ve İtalyan öğretmenler eşliğinde, grup veya özel ders programlarıyla İtalyanca öğrenebilirsiniz.

İtalyanca Özel Ders Birebir Kurs Programları

Gününü, saatini ve süresini siz belirleyin, DDM'in butik eğitim anlayışıyla hazırladığı İtalyanca özel ders programları ile kısa sürede İtalyanca dilini kalıcı yöntemlerle öğrenmeye başlayın. 2003 yılından itibaren profesyonel anlamda İtalyanca özel ders veren dil okulumuzda, özel şirket ve kamu çalışanlarının yanısıra, okul müfredatına uygun olarak İtalyanca eğitimleride verilmektedir.

ozel dersler

Uluslararası geçerliliğe sahip İtalyanca CELI ve CILS sınavına hazırlanan ve öğrenciler için her seviyede birebir İtalyanlca özel ders programları hazırlamaktayız.

İtalyan öğretmenlerden oluşan öğretim kadromuz öğrencimizin İtalyanca öğrenme isteği doğrultusunda beklentilerine cevap verecek şekilde kişiye özel bir program hazırlar. Dersler görsel ve işitsel materyallerle desteklenir.

Evinizde, ofisinizde, ya da DDM şubelerinde eğitim alma seçeneği ile her seviyede İtalyanca özel ders talebinde bulunabilirsiniz.

İtalyanca Özel Ders Verdiğimiz Alanlar

  1. İtalyanca CELI ve CILS Sınavına Yönelik Ders Programları
  2. Turizm ve Otelcilik Sektörüne Yönelik İtalyanca Ders Programları
  3. Pazarlama ve Satış, Ticaret Sektörüne Yönelik İtalyanca Ders Programları
  4. Gümrük, Taşımacılık ve Denizcilik Sektörüne Yönelik İtalyanca Ders Programları
  5. Ortaokul Lise ve Üniversite Öğrencilerinin Okul Müfredatına Yönelik İtalyanca Özel Ders Programları