İngilizce
Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Öğrenilir. Dünya Dilleri Merkezi farkıyla İngilizce öğrenin. Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde, grup veya özel ders programlarıyla İngilizce öğrenebilirsiniz.
Çocuklar İçin İngilizce Eğitimi

İlköğretim İngilizcesi Kursu Ders Programı

İlköğretim düzeyindeki çocuklar sınıfta İngilizce öğreniyorlar ancak bunun dışında günlük yaşamlarında da bir kullanım bulacaklar. Tecrübelerimize göre, İngilizce öğretiminin yoğun tarzı en iyi sonuçları verir çünkü çocuklar konuşma ve dinleme iletişim kurma ihtiyaçları nedeniyle büyük ölçüde gelişir. Yoğun İngilizce öğretimi, ilköğretim düzeyindeki çocuklar için 2. Dil ile daha fazla iç içe olmalarını ve Mantalite olarak gelişim göstermelerini sağlamaktadır.

ilkoğretim ingilizcesi

Yoğun dil öğretimi ile çocuklar öğrenmek zorunda olduklarını hissetmiş olacaklardır. Bunun yanında istek ve Motivasyon faktörleri devreye girdiğinde çocukların dil eğitim becerileri çok daha hızlı gelişmiş olur.

Çocuklarımızın sınıflarında, düzenli kilometre taşları belirleme ve ilerleme kaydetme ile birlikte sürükleyici bir ortam yaratıyoruz.

Dünya Dilleri Merkezi’nde Çocuklar için DDM Dil Okulları İlköğretim İngilizce kursları, ilköğretim seviyesinden lise seviyesine kadar İngilizce dil becerisine geçmeleri için gereken temel kelimeleri, telaffuz kullanımdaki dilini ve gramer yapılarını tanıtmak ve uygulamak için tasarlanmıştır.

Dolayısıyla, öğrenciler ortaokul ve lise için hazırlanırken, İngilizce konuşmaları ve dinlemeleri, olması gereken yerlerden çok daha güçlü, akıcı ve doğru konuşma, dinleme, okuma ve yazmaya yol açan çeşitli iletişim etkinlikleriyle tanıtılmaktadır.

Dünya Dilleri Merkezi Şubelerinin detaylı kurs tarihlerini inceleyin ve size uygun olan şubenin Ön Bilgi Formundan ve şubelerin iletişim bölümünden Şubelerimizden birine yazın sorularınızı cevaplayalım.

Çocuklar İçin İngilizce Kursu Eğitim Plan Tablosu Kurs Tarihleri

İlköğretim İngilizcesi Nedir?

  • Konuşma, Yazma, Okuma [ Hikaye anlatımı], Dinleme ve Drama derslerinden seviyesine uygun gruplarda yararlanır.
  • Her ayın sonunda öğrencinin gelişimi ve yapabildikleri ile ilgili yazılı bir rapor size iletilir.
  • Sene sonunda öğrencinin yaptığı projeler, sunumlar, çalışmalar ve ses kayıtarı gibi tüm ürünler bir dosyada toplanır ve öğrenciye teslim edilir.
  • Düzenli raporlamanın yanı sıra toplam 4 kere yazılı değerlendirme gerçekleştirilir.
  • Dili öğrenirken velilerimize de, çocuğunuzla öğrendiklerini birlikte nasıl çalışacağına dair bilgilendirme kitapçığı verilir.

İngilizce Eğitim Programları ve İngilizce Eğitim Seviyeleri