PROFICIENCY
Dünya Dilleri Merkezi farkıyla üniversite hazırlık atlama sınavı kursu. Türkiye'nin en çok tercih edilen dil okulunda PROFICIENCY sınavına hazırlanın. Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde, grup veya özel ders programlarıyla sınava hazırlanabilirsiniz.

Proficiency Özel Ders Birebir Kurs Programları

PROFICIENCY özel ders programlarımızın amacı, öğrencilerimizin hızlı ve etkili bir şekilde dil kullanım becerilerini geliştirerek, üniversite'nin hazırlık atlama sınavı formatına uygun teknik ve taktikleri aktarıp hedefledikleri puana ulaşmalarını sağlamaktır. PROFICIENCY sınavlarına yönelik özel ders eğitimlerimiz, eksiklerinizi tamamlamak için DDM'in kanıtlanmış bir eğitim modelidir.

ozel dersler

PROFICIENCY Sınavına Hazır mısınız?

Eğitimler STS ve öngörüşme sonrasında öğrencilerin eksik olduğu alanlar belirlenir ve bu doğrultuda kişiye özel programlar hazırlanır.

DDM'de Esnek Ders Programları

Özel derslerimiz öğrencimizin uygun gün ve saatine göre haftalık ders programları şeklinde düzenlenerek uzman öğretmenler ve rehberler eşliğinde aktif öğrenme becerisi üst düzeye çıkartılır.

DDM'de PROFICIENCY Özel Derse Hazırlık

Öğrencilerimizin öğrenme temposuna uygun olarak düzenlediğimiz özel derslerimiz, planlı ve sistemli bir çalışma programı eşliğinde ilerlemektedir. DDM Türkiye'deki birçok dil okulunun sağlayamayacağı yöntemleri etkili bir şekilde kullanmaktadır.

Öğretmenlerimizin herbiri PROFICIENCY'de uzmanlaşmış üniversitelerde görev almış akademisyenlerden oluşmaktadır.