IELTS Hazırlık Kursları
Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla IELTS Hazırlık Kursu. Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda IELTS'e Hazırlanın Türk ve Yabancı öğretmenler eşliğinde, grup veya özel ders programlarıyla IELTS sınavına hazırlanabilirsiniz.

IELTS Özel Ders Birebir Kurs Programları

IELTS özel ders programlarımızın amacı, öğrencilerimizin hızlı ve etkili bir şekilde dil kullanım becerilerini geliştirerek, sınav formatına uygun teknik ve taktikleri aktarıp hedefledikleri puana ulaşmalarını sağlamaktır.

Akademik ve Genel IELTS sınavlarına yönelik özel ders eğitimlerimiz, eksiklerinizi tamamlamak için DDM'in kanıtlanmış bir eğitim modelidir.

DDM'de Esnek Ders Programları

Özel derslerimiz öğrencimizin uygun gün ve saatine göre haftalık ders programları şeklinde düzenlenerek uzman öğretmenler ve rehberler eşliğinde aktif öğrenme becerisi üst düzeye çıkartılır.

DDM'de IELTS Özel Ders

Öğrencilerimizin öğrenme temposuna uygun olarak düzenlediğimiz özel derslerimiz, planlı ve sistemli bir çalışma programı eşliğinde ilerlemektedir. DDM Türkiye'deki birçok dil okulunun sağlayamayacağı yöntemleri etkili bir şekilde kullanmaktadır.

Öğretmenlerimizin herbiri IELTS'de uzmanlaşmış skor belgeleri olan akademisyenlerden oluşmaktadır.

IELTS Sınavına Hazırmısınız?

Eğitimler STS ve öngörüşme sonrasında öğrencilerin eksik olduğu alanlar belirlenir ve bu doğrultuda kişiye özel programlar hazırlanır.