İspanyolca Dil Kursları
Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla İspanyolca Öğrenin. İspanyolca, Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Öğrenilir. İspanyol öğretmenler eşliğinde, grup veya özel ders programlarıyla İspanyolca öğrenebilirsiniz.

İspanyolca Özel Ders Birebir Kurs Programları

Gününü, saatini ve süresini siz belirleyin, DDM'in butik eğitim anlayışıyla hazırladığı İspanyolca özel ders programları ile kısa sürede İspanyolca dilini kalıcı yöntemlerle öğrenmeye başlayın. 2003 yılından itibaren profesyonel anlamda İspanyolca özel ders veren dil okulumuzda, özel şirket ve kamu çalışanlarının yanısıra, okul müfredatına uygun olarak İspanyolca eğitimleride verilmektedir.

ozel dersler

Uluslararası geçerliliğe sahip İspanyolca DELE sınavına hazırlanan ve Erasmus programına katılacak olan öğrenciler içinde her seviyede birebir İspanyolca özel ders programları hazırlamaktayız.

İspanyol öğretmenlerden oluşan öğretim kadromuz öğrencimizin İspanyolca öğrenme isteği doğrultusunda beklentilerine cevap verecek şekilde kişiye özel bir program hazırlar. Dersler görsel ve işitsel materyallerle desteklenir.

Evinizde, ofisinizde, ya da DDM şubelerinde eğitim alma seçeneği ile her seviyede İspanyolca özel ders talebinde bulunabilirsiniz. 

İspanyolca Özel Ders Verdiğimiz Alanlar

  1. İspanyolca DELE Sınavına Yönelik Ders Programları
  2. Erasmus'a Yönelik İspanyolca Ders Programları
  3. Bilgisayar ve Bilişim Sektörüne Yönelik İspanyolca Ders Programları
  4. Turizm ve Otelcilik Sektörüne Yönelik İspanyolca Ders Programları
  5. Pazarlama ve Satış, Ticaret Sektörüne Yönelik İspanyolca Ders Programları
  6. Gümrük ve Taşımacılık Sektörüne Yönelik İspanyolca Ders Programları
  7. Ortaokul Lise ve Üniversite Öğrencilerinin Okul Müfredatına Yönelik İspanyolca Özel Ders Programları