Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Proficiency Hazırlık
Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Hazırlığı Geç. Proficiency Sınavlarına Garantili Hazırlık, Seviye Tespit ve Deneme Dersi İçin Hocalarımızla Tanışın

Maltepe Üniversitesi Öğrencilerine Özel Proficiency Hazırlık Kursları

Proficiency Deneme Dersi İçin Hocalarımızla Tanışın

Maltepe Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı Kursu

Maltepe Üniversitesi Proficiency İngilizce yeterlik sınavına yönelik hazırlık eğitimlerine katılacak olan öğrencilerimize başlıca dört dil becerisini ölçen seviye belirleme sınavı uygulamaktayız.  Seviye belirleme sınavı sonrasında katılımcının dilbilgisi, reading, writing ve listening yeterliği net bir şekilde belirlenir.

proficiency kurslari

Bu test sonrasında katılımcının var olan dilbilgisi okuma, yazma, ve dinleme becerisini geliştirecek programları hazırlamaktayız. Eğitim başlangıcından sonuna kadar sınav formatına yönelik teknikler öğrencilerimize aktarılmaktadır.

Maltepe Üniversitesi hazırlık atlama sınavı Proficiency eğitimlerimiz konusunda uzmanlaşmış akademik başarısı tescilli öğretim üyelerimiz tarafından düzenlenmektedir.

Maltepe Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavının İçeriği:

Maltepe Üniversitesinde Hazırlık Sınıfı, Common European Framework (CEF)’teki tanımlanan B2 (Upper-intermediate) düzeyini hedefler ve bu nedenle Hazırlık Sınıfı Yeterlilik Sınavı B2 düzeyindedir.

Sınav dört bölümden (dinleme, okuma, dilbilgisi ve yazma) oluşmakta olup dil kullanımı düzeyini ölçmek üzere hazırlanmıştır.

Yabancı Dil Yeterlilik Sınavı 100 tam puan üzerinden değerlendirilmektedir.