Öğrenci Yorumları
Öğrencilerimizden Gelen En Son Yorumları Okuyun

testdaf ogrenci yorumu roya atashi

Kimya mühendisliği öğrencisiyim. Yüksek lisans eğitimimi Almanya’da devam ettirmek istedim. Kısa bir sürede Almanca öğrenip TESTDAF sınavına girmem gerekiyordu. Normal Almanca kurslarıyla o kısa sürede halledebileceğim bir şey değildi.

Özel ders veren kurumları araştırırken DDM ile tanıştım. Sıfırdan başlayarak Gülten hocadan 3 ay özel ders aldım. Kısa bir süre sonra TESTDAF sınavına girdim ve TDN4 alabildim.

Tercihimden dolayı çok mutluyum.Gülten hoca ve DDM ailesine sonsuz teşekkür ederim.

Roya Saei Atashi

ali feyyaz

Dünya Dilleri Merkezi Bağdat Caddesi şubesinde Gülten Hoca‘dan 24 saat Almanca TESTDAF eğitimi aldım. Gülten Hocam bu süreçte özverisini ve desteğini esirgemedi, sistematik ve düzgün biçimde sınava hazırlanmama yardımcı oldu.

Bu sayede 20.02.2018 tarihinde girdiğim TESTDAF sınavından TDN4 skor elde ettim. DDM ve Hocama teşekkür ederim. Sınav sonuç belgemi de ekte dikkatinize sunarım.

Saygılarımla,

Ali Feyyaz Gül

nil fransizca yorum

1.5 ay önce Dünya Dilleri Merkezi Bağdat Caddesi şubesinde ana dili Fransızca olan (native speaker) Bernadette Hoca'dan özel ders almaya başladım. Bu dile sıfırdan başlayan birisi olarak kısa sürede gösterdiğim gelişmeden çok memnun kaldım.

Bernadette Hoca son derece içten, samimi ve işinin ehli bir hanımefendi olup uzun yıllar boyunca Türkiye'de yaşamış olmasının etkisiyle Türkçe'ye de Fransızca'ya da oldukça hakim. Ek olarak dersleri o kadar kapsamlı ki, derslerde sadece Fransa'da konuşulan Fransızca'yı öğretmekle kalmıyor, aynı zamanda Fransızca'nın yoğun olarak konuşulduğu Belçika ve İsviçre gibi ülkelerde kullanılan Fransızca terimlere de yer veriyor.

DDM Bağdat Caddesi şubesindeki deneyimimi bütünsel olarak değerlendirdiğimde, kayıt aşamasında temasa geçmiş olduğum eğitim koordinatörümüz Melike Hanım ihtiyacım olan her zamanda bana son derece nazik ve profesyonel bir şekilde yardımcı oldu.

Nezih ve kurumsal bir ortamda dil öğrenmek isteyen herkese DDM Bağdat Caddesi şubesini tavsiye ederim.

Nil BİLGEN

sahar

I took both GRE and TOEFL classes at DDM in order to prepare for applying to the graduate schools of Engineering in Turkey. Thanks to their help and continuous follow up, I obtained scores much higher than what I needed for both tests, and I received my admission at doctoral level from Yildiz Technical University, faculty of Engineering. I would highly recommend DDM for university entrance preparation at any level.

Name: Sahar Azamparsa
Accepted by: Biomedical Engineering, PhD (Doktora), Yildiz Technical University, winter 2018

Sitemizde yayınlanması için bir yorum veya bir fikriniz mi var? Bunu bize yazın.