Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Proficiency Hazırlık
Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Hazırlığı Geç. Proficiency Sınavlarına Garantili Hazırlık, Seviye Tespit ve Deneme Dersi İçin Hocalarımızla Tanışın

Okan Üniversitesi Öğrencilerine Özel Proficiency Hazırlık Kursları

Seviye Tespit ve Proficiency Deneme Dersi İçin Hocalarımızla Tanışın

Okan Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı Kursu

Okan Üniversitesi İngilizce hazırlık atlama sınavına yönelik hazırlık eğitimlerine katılacak olan öğrencilerimize başlıca dört aşamalı seviye belirleme sınavı uygulamaktayız. Seviye belirleme sınavı sonrasında katılımcının dört dil becerisi olan reading, writing, listening, speaking düzeyi net bir şekilde belirlenir.

proficiency kurslari

Eğitimlerimiz Okan Üniversitesi hazırlık atlama sınavına girecek olan öğrenciler için özel olarak hazırlanmaktadır.

Okan Üniversitesi Proficiency sınavı formatına yönelik teknikler ve katılımcıların muafiyet sınavının reading, writing, speaking ve listening bölümlerinden maksimum düzeyde skor almaları hedeflenmektedir.

Hazırlık atlama sınavı Programlarımız konusunda uzmanlaşmış akademik başarısı tescilli öğretim üyelerimiz tarafından yürütülmektedir.

Okan Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavının İçeriği:

Sınavda 100 adet çoktan seçmeli soru ile yazma bölümü olacaktır. Çoktan seçmeli sorular Dil yapısını, Kelime bilgisini, Dinleme ve Okuduğunu anlamayı ölçmeye yöneliktir ve sınavın %80’ini; yazma ise %20’sini oluşturmaktadır. Sınav geçme notu Mütercimtercümanlık öğrencileri için 70, diğer bölüm öğrencileri için 60’dır. Sınav süresi 165 dakikadır.

PART I: STRUCTURE (1-50) – Dil yapısı: Toplam 50 adet çoktan seçmeli sorudan oluşmaktadır.