Sınav Hazırlık
TOEFL, IELTS, PTE AKADEMİK, PROFICIENCY, GRE, GMAT, SAT, DELF, DELE, CİLS, TESTDAF, TELC sınav hazırlık eğitimleri veren dil okulumuzda sizi hedeflediğiniz skora ulaştıracak programları hazırlamaktayız.
/TOEFL%20Kursu
Modern yöntemlerle işlenen dersleriyle TOEFL Kursu
/IELTS%20Kursu
Modern yöntemlerle işlenen dersleriyle IELTS Kursu
/TESTDAF%20Kursu
Modern yöntemlerle işlenen dersleriyle TESTDAF Kursu
/YDS%20Kursu
Modern yöntemlerle işlenen dersleriyle YDS Kursu
/Proficiency%20Kursu
Modern yöntemlerle işlenen dersleriyle Proficiency Kursu
/GRE%20Kursu
Modern yöntemlerle işlenen dersleriyle GRE Kursu
/SAT%20Kursu
Modern yöntemlerle işlenen dersleriyle SAT Kursu
/GMAT%20Kursu
Modern yöntemlerle işlenen dersleriyle GMAT Kursu

Sınav Hazırlık Kursları

2003 yılından bugüne öğrencileri akademik sınavlara hazırlayan Dünya Dilleri Merkezi, İngilizce ve diğer yabancı dil sınav hazırlık kursları ile istediğiniz sonucu almanızda gerekli olan desteği size sağlayacaktır.

sinav hazirlik

Yabancı Dil Sınav Hazırlık Programları

Dünya Dilleri Merkezi olarak uluslararası ve yerel yabancı dil sınavlarına yönelik, akademik başarısı tescilli, konusunda uzmanlaşmış öğretmen kadromuz ile TOEFL, IELTS, TOEIC, GRE, GMAT, SAT, YDS, DELE, DELF, TESTDAF, CELI, CILS ve Aile Birleşimi sınavlarına yönelik eğitimlerimizle sizlere başarıyı garanti ediyoruz.

Üniversitelerin kendi bünyelerinde düzenlediği hazırlık atlama muafiyet sınavı PROFICIENCY eğitimlerimiz uzman öğretim üyelerimiz tarafından düzenlenmektedir.

Özyeğin Üniversitesi TRACE Sınavı, KOÇ Üniversitesi KUEPE Sınavı, Sabancı Üniversitesi ELAE Sınavı, Boğaziçi Üniversitesi BUEPT Sınavı, Bilgi Üniversitesi BILET Sınavı, İstanbul Şehir Üniversitesi STEP ve DBS Sınavı, Doğuş Üniversitesi DÜYES Sınavı, Yeditepe Üniversitesi Proficiency Sınavı kurslarımıza başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul’ da Kadıköy, Bağdat Caddesi, Beşiktaş ve Ataşehir şubelerimizi arayabilir yabancı dil sınavlarına yönelik bilgi talebinde bulunabilirsiniz. DDM katılmış olacağınız yabancı dil yeterlilik sınavlarında sizlere başarılar diler.

sinav hazirlik programlari